Mají 60 či 70 plus, ale když se hodí do gala… těchto 13 dam ohromí půvabem a stylem

Stydět se za věk – ty časy jsou už pryč, důkazem mohla být i nedávná akce v New Yorku, která hostila množství slavných žen ze světa módy, filmu, hudby či umění. Žen, které se už přehouply přes šedesátku či sedmdesátku. Všechny vypadaly okouzleně.

Světoznámá akce MET Gala, která se váže ke slavnostnímu otevření každoroční výstavy s novým tématem v newoyrském Metropolitním muzeu a která je zároveň důležitým benefičním akcí na zisk prostředků pro umění, uvítala letos množství zralých dam. Téma Gilded Glamour, které bylo věnováno americké módě konce 19. století, přilákalo tak slavná jména jako Sigourney Weaver či Glenn Close.

Ani jedna z nich si nenechala ujít příležitost zazářit. První (72-leté Weaverové) se to podařilo v třpytivé elastické kreaci Michaela Korse as ukázkovým líčením i účesem. Hvězda hitové série Vetřelec měla vždy štěstí na dobré geny a mladistvý vzhled, zdá se, že v tomto „trendu“ pokračuje i po sedmdesátce. Vypadala výborně.

Platilo to však i pro její o tři roky starší kolegyni, kterou do syté ostře růžové kreace oblékl ateliér Valentino. Close si moment na červeném koberci užívala a pojala své pózování jako jednu velkou promenádu ​​před objektivy. Zábavu při ní měl i designér Piepaolo Piccioli, šéfdesignér italského ateliéru.

Cut out studio portrait. Made in Barcelona Real People. One beautiful woman looking at the camera in profile.

Mezi hosty se letos z řad hereček objevila i jednašedesátiletá Julianne Moore, které rovněž příroda (a patřičná péče) nadělila mladistvý vzhled. V bílé kreaci Tom Ford byste jí tipovali io dvacet let méně, přičemž v případě Mooreové platí, že s estetickou chirurgií je velmi opatrná. Ve výsledku se tedy občas zdá, jako by její vzhled byl hotový zázrak.

Samozřejmě nechyběly ani dámy, které si k přibývajícímu věku dopřály i patřičná vylepšení. Šestašedesátiletá Priscilla Presley má na ně nárok a během slavnostního večera v černé kreaci Prada byla nepřehlédnutelná. Stejně jako 66letá Kris Jenner v éterické antické róbě Oscar de la Renta.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram