Pohovky a gauče jsou skvělá společnost pro křesla „ušáky“. Budete je kombinovat?

V obývacím pokoji se rozhodně nemusíme cítit nudně, a ani by tomu tak nemělo být. Fádnost a všednost můžete zcela odstranit tím, že si koupíme barevné prvky, ať už půjde o nábytek, bytový textil, typy osvětlení … Máte pocit, že by vám přesně tohle mohlo vyhovovat? Pak se pojďte inspirovat, který nábytek může být tím zajímavým a pestrým.

Ušáky coby pohodlná a stylová křesla, jsou zpět

Znáte křesla „ušák“ od babičky, z televize nebo třeba z čtenářského klubu, kde jste kdysi chodili? Jsou opět v módě a můžete je koupit v různých barvách. Což takhle koupit si růžový ušák, který bude protipólem k šedé moderní pohovce nebo gauči? Anebo lahvově zelená, tyrkysová, smetanová? Všechny tyhle barvy jsou hezké a zajímavé.

Oživení pohovkou

Také velké kusy nábytku mohou být barevné. Pohovky a gauče dnes můžeme koupit např. v kombinaci dvou barev. Smetanová s šedou, světle šedá s tmavě šedou, černá s šedou, hnědá s béžovou…

Ti, kteří chtějí nábytek jinak pestrý, mohou zvolit křeslo, pohovku nebo gauč potažené látkou s květinami nebo jinak barevnou. Např. květinová látka se hodí všude, kde žijí romantici nebo ti, kteří mají rádi zámecký styl nábytku. Pokud bude vše v obýváku v klasickém provedení a květinový bude jen „ušák“, bude úžasným zpestřením.

Což takhle barový stůl?

I jednobarevný nábytek může být v obývacím pokoji oživením. Tak třeba barové stoly jsou v jídelně, kuchyni i obýváku rozhodně zajímavým prvkem. Stačí, když k němu zvolíte vhodné židle, ať už budou dvě, tři či čtyři, dle velikosti a postavení stolu, vždy bude barový stůl trochu netradičním typem vybavení.

Všechen uvedený nábytek za ceny i se slevou 50 % z původní ceny a vyšší, výhodnou dopravou nebo při objednávce nad 15  000 Kč zcela zdarma, najdete na signal-nabytek.cz. Pojďte si vybrat.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram