Fakt trendové šaty? Pokud toužíte po pozornosti, volte tento model – máme 15 tipů!

Nepřehlédnutelný detail, který z nich udělá ukázkový model hodný přímo červeného koberce. O čem je řeč? Přece o trendových šatech sezóny.
Herečka Zoe Saldana se předvádí v šatech s průstřihy na boku sukňové části.

Na několika hollywoodských akcích se za poslední měsíce objevily známé dámy v modelu šatů, které nepostrádají výrazný a zajímavý detail. Prostřih. Ano, odhalená kůže se nosí a nemusí být řeč o nějakém velkém „svlékání se“ před zraky veřejnosti. Právě naopak, cení se rafinovanosti, drobného či trošku většího, ale nikdy ne příliš odhalujícího detailu prostřihu.

Snad nejčastěji se objevuje v dříku, ať už symetricky v oblasti bočního bříška, nebo jako jeden asymetrický prostřih mezi vrchní částí šatů a jejich sukňovou částí. Pokud si však netroufáte na odhalení svého trupu, je zde ještě několik dalších možností.

Dámské vzorované šaty Zara vytvořené spojením… Foto: archiv značky

Herečka Zoe Saldana se například nedávno objevila na akci v šatech s bočními průstřihy na sukňové části – další variantou jsou pak například odhalená ramena v průstřihech mezi ramínky a rukávky. Mezi materiály dominují zejména ty elastické. V nich samozřejmě prostřihy ukáží nejlépe.

A beautiful woman in a snakeskin print dress with a red belt sits on the veranda on a summer day with a cup and enjoys a drink.

Pokud však volíte modely s preciznějším krejčovským provedením, budete vypadat super stylově. Třeba se však připravit i na to, že jejich cena vám natře hlouběji do peněženky. Více inspirací, za pár eur, ale i za pár stovek, naleznete v naší galerii.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram