Premium Brands a FRANK Fruities přinášejí nejchutnější vitamíny na trhu

FRANK Fruities je švýcarská značka vitamínů a výživových doplňků, která věří, že inteligentní kombinací přírody, vědy a kreativity se lidé mohou efektivněji přiblížit ke zdravějšímu životnímu stylu. Svými výrobky bourají dosavadní mýty o výživových doplňcích a posouvají je na zcela novou úroveň.

Vitamíny mohou chutnat lépe!

Podle průzkumu 1 ze 2 lidí nedoje své vitamíny.* Proto zakladatelé společnosti FRANK Fruities přijali pořádnou výzvu, a to vytvořit skutečně jedinečné doplňky výživy, které jsou nejen nejvyšší kvality a bezpečnosti, ale jsou i ze skutečného ovoce plné benefitů. Navíc bez plastů as originálním designem, který vás nepřestane bavit.

Seznamte se s FRANK Fruities, nejchutnějšími pryžovými vitamíny na trhu.

Označení „nejchutnější vitamín na trhu“ není jen marketingový pojem, ale vyplývá ze spotřebitelského průzkumu, v němž 9 z 10 dotázaných lidí souhlasilo, že FRANK Fruities jsou chuťově nejlepší vitamíny, které kdy vyzkoušely.** Průměrné zákaznické hodnocení výrobku je 4,9 *.

Tato certifikovaná „šťavnatá“ novinka přináší s sebou vitamínovou bombu v podobě 95 % skutečného ovoce, bez umělých přísad, přidaného cukru, konzervačních látek či umělých barviv. Doplněk stravy je ve VEGAN kvalitě, bez želatiny. Další výhodnou těchto vitamínů je, že není třeba je zapíjet s vodou či konzumovat s jídlem. Každá 200 g plechovka obsahuje více než 1,4 kg ekvivalentu ovoce a obsahuje 80 pryžových bonbonů s doporučenou denní dávkou – 3 bonbóny. Přírodní ovocné bonbóny jsou vyráběny v barevných papírových dózách a jsou opravdu lahodné.

„Všichni máme zkušenost s různými vitamínovými doplňky. Většina z nás, ale má problém vytvořit si návyk k ne zrovna nejchutněji vypadajícím tabletám. Nemluvě o tom, že je třeba při nich myslet i na to, zda jsou vhodné před nebo po jídle, zda se mohou zapít pouze vodou nebo i něčím jiným. S tím je, ale konec. Přinášíme na Slovensko Frak Fruities. ve kterých je ovoce nosným pilířem vitamínů namísto syntetických látek, jakými jsou například mikrokrystalická celulóza, laktóza, vápník nebo malto-dextrin, které pravidelně používají výrobci vitamínů a výživových doplňků, aby vitamínům dodali ten správný objem. Konečně produkt při kterém člověk nepotřebuje vzdělání v potravinářství nebo v chemii“ říká Lukáš Kendra, Marketing Manager ve společnosti Premium Brands a dále dodává: „FRANK Fruities jsou vyrobeny ze skutečného ovoce, zbytek tvoří přírodní aroma na rostlinné bázi nebo pomocné látky (jako je mrkvová) šťáva nebo kokosový olej) a vitamíny. Produkty jsou vyráběny podle nejpřísnějších norem kvality a bezpečnosti produktů, testovány a certifikovány nezávislými laboratořemi. Jsme hrdí, že můžeme tuto kvalitní značku vitamínů představit spotřebitelům i na českém trhu.“

Six Pills on white background. Gradient Mesh used.

Premium Brands r. o. je výhradním distributorem skandinávských značek VITAMIN WELL, BAREBELLS, NOCCO, FROOSH, SPROUD, prémiových produktů SAL de IBIZA, COCONAUT, NUCOMPANY, CLEEN, FUNKY FAT FOODS a FRANK FRUITIES.

Vitamínové pryžové bonbóny FRANK Fruities vám garantují nefalšovanou a lahodnou chuť skutečného ovoce! Dostupná je ve vybraných prodejnách DM drogerie markt a na e-shopu Premium Brands.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram