Žhavou novinkou jsou jejich stylové „svatební tenisky“. Odhalte tajemství ručně vyráběných kožených bot Vasky

S mladou značkou ze Zlína ožívá obuvnické řemeslo a podpora lokální výroby z kvalitní kůže, výlučně od regionálních dodavatelů. Cílem je ukázat světu, že poctivá „ševcovina“ má na trhu stále své místo, ovšem s důrazem na současné módní trendy.

Vasky vás obují pro všechny příležitosti a díky ruční výrobě umí přizpůsobit boty podle přání ať už iniciálami, konfigurátorem, custom botami nebo nově už i wedding teniskami! Výroba Vasek je sice náročná, ale o to víc zajímavá. Nyní ji můžete detailně prozkoumat.

Už jste přemýšleli nad teniskami na svatbu?
Vasky se snaží své zákazníky doprovázet a podporovat na každém kroku. Od nejistých dětských krůčků přes cesty za dobrodružstvím až po ty nejdůležitější pracovní i osobní kroky. A rádi budeme i při tom, když vkročíte se svojí polovičkou do společného života. Proto jsme vytvořili svatební tenisky.

Nenechte se vázat konvencemi a buďte jednoduše sami sebou. Ať už plánujete malou svatbu na úřadě, v kostele, na zahradě, nebo třeba v horkovzdušném balonu, zda pozvete jen svědky, nebo desítky příbuzných, obujte si boty, které jsou pohodlné, stylové a nadčasové. Představujeme vyjímečné bílé kožené tenisky TENY custom wedding.

Ručně vyráběné boty mohou být ozdobeny jmény novomanželů, novým společným příjmením, iniciálami či datem svatby, nebo třeba soukromým svatebním hashtagem. Písmo si klidně vyberte tak, aby ladilo se svatebním oznámením. Detailem, který můžeme barevně sladit se zbytkem oděvu, jsou kůže na patě nebo ozdobné prošití boty. A budete-li chtít ještě něco víc, můžete si uvnitř bot schovat své společné životní motto, které vám natlačíme na podešev. Fantazii se u nás zkrátka meze nekladou, je to přece váš den D.

Novodobý Tomáš Baťa ze Zlína, ale i Partyzánského
Vasky jsou dílem mladého a ambiciózního podnikatele, který ji založil, když mu bylo pouhých 18 let! „Každým krokem blíže cíli.“ – tímto firemním heslem se řídil již od samotného začátku, kdy vznikl nejprve e-shop, který následovalo postupné otevření pěti kamenných prodejen ve čtyřech českých městech: Praha, Zlín, Brno a Ostrava. Vzhledem k rostoucím číslům a poptávce se značka, nyní „již“ 24-letého Václava Staňka, rozhodla expandovat s výrobou i na Slovensko v srpnu minulého roku.

Studio shot of a newly married young couple riding a bicycle together against a gray background

Jak vypadá výroba s lidským dotekem?

  1. Nápad na nový model bot se většinou rodí v hlavě samotného zakladatele. Následně se řadí s dalšími členy týmu, aby našli společnou cestu, kterou se vydat. Především s hlavním designérem Martinem Brnem a vedoucím výroby Tomášem Karlíkem.
  2. Skutečná „ševcovina“ začíná ve vysekávací dílně, kde se vysekávají jednotlivé části bot z hovězí kůže, ze kterých se skládají celé boty. V této dílně vzniká také množství zbytkových odřezků kůže. Šičky a ševci se sice snaží, aby byly co nejmenší, přesto však nějaký materiál vždy zůstává, ale NEVYHAZUJE SE – místo toho se jim dává druhá šance a přeměňují se na jiné produkty, jako jsou například. klíčenky, vizitkovníky, podložky pod myš, pásky, vodítka a obojky pro psy atp.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram