Muži narození v těchto znameních patří mezi nejkomplikovanější: Pokud si s nimi začnete, měli byste se držet jedné věci

Jsou charismatičtí, přitažliví a okamžitě si vás získají. Ve vztahu jsou však mimořádně komplikováni. Pokud s nimi plánujete život, měli byste se držet jedné věci.

Jejich negativní rysy se projevují zejména ve vztahové oblasti
Pokud je potkáte večer v baru, jedno je jisté. Okamžitě si jich všimnete a upoutají vás. Jsou totiž mimořádně charismatičtí, přitažliví, sexy a pohledy jim zkrátka při vstupu do místnosti patří. Jde o chlapy, kteří přesně vědí, co v životě chtějí, mají jasně definované a stanovené své cíle. V pracovní sféře jsou mimořádně úspěšní a opravdu se jim daří dosáhnout všeho, co si zaumíní. Vzbuzují přirozený respekt a obdiv a to nejen u žen. Okolí je jednoduše uznává ve velkém.

Jejich negativní rysy se však projevují ve vztahové oblasti. V tomto směru jsou mimořádně komplikovaní. Definuje jejich emocionální nestálost, rozpolcenost a mnohdy i neuvážené kroky. Všechno, co ve vztahu dělají je pro vlastní prospěch, ostatní je však nezajímá. Sebe v tomto směru staví na první místo. A to dokonce i ve fázi, kdy už mají založenou rodinu. Řeč je o Vodnářích.

Who’s texting me this late

Buď se nastavíte tak, že to budete přirozeně respektovat nebo budete při nich trpět. V tomto se totiž nemění. Jdou za svým a na okolí neberou ohled. Nedokáží se totiž smířit s tím, že by se měli někomu jinému podřizovat. Mnohdy to pramení z komplikovaného dětství, nedostatku sebevědomí a sebereflexe. A tímto způsobem si to jen kompenzují.

Pokud s nimi chcete tvořit pár a fungovat u nich, musíte se naučit tento jejich rys respektovat. Když ji přijmete a přestanete v tomto s nimi pomyslně bojovat, dosáhnete alespoň jaké takové vztahové rovnováhy.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram