Vlasové trendy, kterým je potřeba říci sbohem

Určité vlasové stylingy rozhodně našemu vzhledu nepřidají moc na atraktivitě. Víte, čemu raději říct ne? Závisí to totiž i na linii vašeho obličeje.

Držte se zásad, které jsou ověřené a roky fungují
Začátek 21. století není jediným desetiletím, které inspirovalo ve velkém vlasové trendy tohoto období, dalším vlivem je nepochybně i minimalismus 90. let, který převládá dodnes. Pokud chcete změnit celkový look a vizáž, kromě stylingu jsou vlasy klíčové. To víme všechny. Avšak vaše koruna krásy, by měla podléhat nejen aktuálním trendům, ale důležité je řídit se také podle toho, co vám opravdu sedí. Mnohokrát se zrovna chic účesy, nehodí úplně každému. Proto objektivně je třeba zhodnotit kontury svého obličeje a zvolit to, co je pro vás.

Pokud milujete vlny, ale máte kulatý obličej, řekněte jim jednoznačné sbohem. To je něco, co se vám hodit opravdu nebude. Zbytečně vám to přidá v oblasti kontur obličeje na objemu a budete působit mohutněji. To platí iv případě, kdy byste chtěli zvolit kratší ofinu. Jednoznačně se těmto učesům je třeba vyvarovat. Sluší vám rovné vlasy, hladký ohon, či dokonce vyšší výčesy. Všechno, co zkrátka opticky zúží linii.

Hairdresser’s female hands are holding woman’s red hair with comb between fingers in the beauty salon close up.

Naopak ženy, které mají subtilnější tvář srdcovitého tvaru či hranaté linie, budou působit s vlnami mnohem ženskěji a jemněji. Ty si to mohou dovolit. Sluší jim také prodloužené mikádo, což je na léto také skvělá a praktická volba, případně extra dlouhé vlasy, které kralují této sezóně. Ženy se opět vracejí k prodlužování a touží po nádherné objemné hřívě. Čili i toto je určitě cesta.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram